بایگانی نوشته‌ها


روش مونته سوری

روش مونته سوری

مونته سوری در کودک،احساس رضایت، استقلال و خودانگیختگی ایجاد می‌کند وکودک دارای نظمی درونی و خود خواسته می‌گردد.  جهت مطالعه ادامه مطلب بر روی عکس کلیک نمایید

خلاقیت

خلاقیت

 بهبود مهارت های حرکتی، خلاقیت و تخیل، ابراز احساسات، هماهنگی دست و چشم،مهارت های اجتماعی،از مزایای بازی با خمیرهستند که در زیر به تفصیل توضیح داده شده اند.

💵هوش مالی،مزایا و کاربردها💰

💵هوش مالی،مزایا و کاربردها💰

برخی از مزایای آموزش هوش مالي به فرزند شما چیست؟ 1. بودجه بندی - با راهنمایی های گام به گام آسان، کودک شما یاد می گیرد که یک بیانیه مالی شخصی ایجاد کند. این به آنها کمک خواهد کرد تا سلامت مالی خود را بررسی و شروع به یادگیری عادت های خوب  کنند. 2. صرفه جویی - بهترین دلیل برای صرفه جویی در پول این است که تنها با صرفه جویی در آن بزرگترین راز  خود را  باز کند: پول باعث پول بیشتر می شود. از طريق سحر آميز بودن علاقه، فرزند شما با صرفه جويي در درآمد، مي آموزد که پول بگيرد. 3. هدف قرار دادن - یادگیری رویای و تعیین اهداف زندگی با زندگی که رویای فرزندتان باشد. کودک شما هدایت خواهد شد که چگونه اهداف خوبی را که آنها را گسترش می دهند هدایت کنند، اما آنها را شکست نخواهند داد.

یوگا،از نوباوگی تا کودکی 👶

    پنج دلیل برای انجام یوگا با کودکان: اگر  با آن ها روزانه 12 دقیقه یوگا کار کنید، سیستم ایمنی بدنشان تقویت شده و استرسشان کم می شود. اگر با آنها روزانه 20 دقیقه یوگا کار کنید، باعث بهبود سریع عملکرد مغزشان می شود. پس از 4 ساعت یوگای روزانه، انتشار سلول های سیستم ایمنی در بدنشان، به 111 ژن مختلف افزایش میابد. بعد از 12 جلسه یوگا، دردهای مزمن پشت، برای مدت طولانی ایی آرام میشوند. تمرین یوگا بطور مداوم، به بهبود مشکلات مزمن مانند اضطراب ، افسردگی و بیخوابی  کمک فراوانی می کند.

عضویت خبرنامه
در صورتی که آینده کودکانتان مهمترین مشغولیت ذهنی شماست، آخرین اخبار آکادمی را دنبال نمایید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...