در گذشته، ما شاهد خانواده های بزرگتری بودیم، با پدر و مادرها، پدر بزرگ­ها و مادر بزرگ­ها، خواهران و برادران و سایر بستگان، که در زمان­های سختی در دسترسمان بودند.

در شرایط کنونی، برای همه، انجام تعهدات شخصی شان هم سخت شده، و بنابراین مجبور به داشتن خانواده­ هایی متمرکز و محدود شده هستند. خانه ­ای پر از استرس که آرامش نداشته باشد ممکن است بر كودكان تاثیری منفی بگذارد به این نحو که منجر به اعتماد به نفس پایین، بی احترامی، خشونت، عدم صداقت، عدم دلسوزی و عدم تحمل خواهد شد. خانواده ­ای که تنها توسط یکی از والدین مورد حمایت قرار می­گیرد، استرس را به سطوح بعدی وارد می­کند که می­تواند تاثیری پایدار در ذهن­های نیمه هشیار کودکان برجای گذارد. در حال حاضر، کودکان درگیر موضوعات بسیار زیادی هستند که باید بر آنها فائق بیایند، استرسی پایدار در مورد کسب نمرات بالاتر، بدون تمرکز بر ارزش­آموزی که به نوبه ی خود ممکن است در نهایت با نتایج مورد انتظار همخوانی نداشته باشد.

با توجه به اینکه جهت تربیت نسل اینده این مرز و بوم نیاز به اقدامات بنیادین می باشد،آکادمی نابغه پروران آینده اقدام به برگزاری هفتگی کارگاههای هنر فرزند پروری می نماید.

کارگاه (مراحل تغییر دادن رفتار کودکان ) که توسط سرکار خانم شبیب برگزار می گردد به مشکلات کودکان و والدین در زندگی و نکات کلیدی تربیتی می پردازد.

 محل برگزاری : اهواز – پادادشهر – خیابان 10 – مجتمع تجاری هیراد- طبقه 5 – واحد40

تلفن جهت هماهنگی : 09916119545

تاریخ برگزاری: دوشنبه 10 تیرماه 98

ساعت : 18 الی 20